Hosting Zdjec

image free hosting

15.11.2014, godzina 11:56

hosting grafiki Wiele osób pragnie posiadać witrynę internetową, jednak sama chęć nie wystarcza. Już na początku rodzą się różne pytania. Jaką stylistykę ma mieć witryna? Co powinno się w niej znaleźć? Jakich narzędzi użyć do jej zaprojektowania? Czy można na niej zarobić?

Projektowanie stron WWW nie jest skomplikowane, ale przed zabraniem się do pracy warto zastanowić się oraz określić, co chcemy na niej zamieścić oraz opisać funkcje, które ma wypełniać. Nie są to łatwe decyzje, ale należy je podjąć już na początku drogi. Od tego zależy wygląd panelu, aranżacja strony głównej, ilość działów, nawigacja, ilość dokumentów i obrazów, które będą nam potrzebne do zbudowania witryny.

Wyobraź sobie, że jesteś internautą, zastanów się, co zrobi, gdy wejdzie na Twoją witrynę, czego będzie szukał, co możesz mu zaoferować, jaki jest koszt stworzenia strony zdjęć hosting. Swoje spostrzeżenia zaprezentuj kilku osobom i poproś o opinię, co sądzą o pomyśle. Z pewnością poradzą Ci, co ich zdaniem należałoby dodać lub przerobić.

Miej na uwadze to, że treść musi być na tyle ciekawa, aby utrzymać użytkownika na dłużej. Jeżeli strona będzie interesująca oraz oryginalna, wiele osób będzie na nią wchodzić, a w tym tkwi właśnie sens jej posiadania!

Bardzo istotne jest, aby strona była możliwie najlepiej zaprojektowana. Szczególnie w momencie jej pierwszej prezentacji w Internecie. Ale jak to zrobić? Jest kilka sposobów.

Treści - nie mogą być nużące, zbyt obszerne, rozlazłe i nieciekawie napisane. Wyłapuj błędy w pisowni i gramatyce, czytaj tekst po kilka razy.

Grafika - musi być stosownie dobrana do witryny. Jeżeli nie masz zdolności graficznych, popytaj kolegów, czy nie chcieliby pomóc. Ważny jest dobór barw, kształtów, zestawienie grafik z innymi częściami witryny. Pomyśl o zdjęciach – uatrakcyjniają tekst a także przyciągają oko.

Nawigacja - dzięki niej możesz bardzo wiele zyskać. Bezproblemowe poruszanie się po serwisie, wyszukiwanie informacji czy proste przejścia pomiędzy poszczególnymi sekcjami to klucz do sukcesu.

Prawa autorskie – przestrzegaj je zawsze i za wszelką cenę image hosting free, a jeśli masz wątpliwości, pytaj o zgodę autorów. Zapamiętaj, że wszystko, co nie jest Twoje należy do kogoś innego.

Aktualizacja - to magnes na internautów. Witryna nie może być martwa. Staraj się zaplanować jak często będzie wstawiana nowa treść.

Artykuły powiązane